30 років ІСПЕ НАНУ

3 червня 2021 року в великому конференц-залі Інституту відбулися Урочисті збори  з нагоди 30 – річчя створення Інституту. На цьому святковому заході були присутні співробітники та ветерани Інституту,  а також академік-секретар Відділення хімії НАН України академік НАН України Микола Тимофійович Картель та учений секретар Відділення хімії к.б.н. Оксана Іванівна Дзюба.

Директор Інституту чл.-кор. НАН України Володимир Вікторович Брей привітав присутніх з цією знаменною датою, відзначивши, що Інститут було збудовано за роки незалежної України. Далі він  зробив змістовну доповідь, в якій згадав  про історію Інституту, подякував усім, хто був причетний  до його створення, навів приклади найважливіших досягнень та окреслив подальші перспективи наукової діяльності Інституту. 

Зі словами привітання виступив академік-секретар ВХ НАН України М.Т. Картель. Він також поділився своїми спогадами про яскраві моменти створення Інституту.

Завідувачі відділів д.х.н. Ірина Вікторівна Романова, чл.-кор. НАН України Валерій Олексійович Зажигалов, чл.-кор. НАН України Юрій Андрійович Малєтін зробили цікаві повідомлення про минуле, сьогодення та плани на майбутнє своїх відділів.

Зі спогадами  виступили також ветерани Інституту д.х.н. Юрій Олександрович Тарасенко та д.х.н. С.О. Кириллов, які багато років очолювали наукові відділи Інституту.

Приємним моментом Урочистих зборів було нагородження співробітників Інституту та молодих кандидатів наук нагородами Президії НАН України, грамотами Відділення хімії НАН України та грамотами Інституту.

Виступне слово
Вітання директора Інституту чл.-кор. НАН України Володимира Вікторовича Брея
Урочисті збори
Спогади М.Т. Картеля
Спогади академіка-секретаря ВХ НАН України М.Т. Картеля
Нагородження
Нагородження співробітників Інституту