Приєднання до платформи Research4Life

Інститут сорбції та проблем ендоекології НАН України має доступ до повнотекстових електронних ресурсів на платформі Research4Life. Через портал Research4Life надається доступ до електронних колекції книг і журналів міжнародних видавництв Elsevier, Springer Nature, John Wiley & Sons,
Taylor & Francis, Emerald, Sage Publications, Oxford University Press, Cambridge University Press, IOP Publishing та інші.
Використовуючи Research4Life, співробітники Інституту мають змогу попрацювати з такими іноземними базами даних:
Dimensions – наукометрична система нового покоління від компанії Digital Science. Платформа Dimensions об’єднує інформацію про наукові статті, патенти, гранти, показники цитованості та альтернативні метрики впливовості наукових публікацій.
Scopus – реферативна база даних наукових цитувань від компанії Elsevier.
Environmental Index – бібліографічна база даних від компанії EBSCO. Її контент складається з 2 734 журналів, які висвітлюють дослідження навколишнього середовища та суміжні дисципліни, включно з енергетикою, екологічною політикою та екологічним правом.
База даних Environmental Science Database – повнотекстова наукова база даних про навколишнє середовище (інженерія, біотехнологія, екологія ).
База даних Environmental Science Index – база даних цитувань про навколишнє середовище.
ProQuest Dissertations & Theses Global (PQDT) – найбільша у світі повнотекстова база даних дисертацій та дипломних робіт (компанія ProQuest). Офіційний цифровий архів дисертацій Бібліотеки Конгресу США та найбільша колекція для аспірантів та докторантів. Надає доступ до понад 1 млн повнотекстових дисертацій, які можна завантажити у форматі PDF. Щороку в базу додають понад 70 000 дисертацій та дипломних робіт у рамках партнерства з 700 провідними академічними установами по всьому світу.
Контент Research4Life доступний за посиланням
https://www.research4life.org/
або
Hinari: дослідження в галузі біології та медицини https://portal.research4life.org/
AGORA: дослідження в галузі сільського господарства https://agora.research4life.org/
OARE: дослідження навколишнього середовища https://portal.research4life.org/
ARDI: доступ до науково-технічної інформації https://ardi.research4life.org/